Společnost Adobe aktualizuje ceny

01-08-2019

Počínaje 9. lednem 2019 společnost Adobe upozorní zákazníky využívající produkty Creative Cloud, Document Cloud a Adobe Captivate na změny cen ve vybraných zemích, přičemž tyto změny nabývají účinnosti dne 12. února 2019.

Tyto cenové aktualizace přicházejí po letech inovací, které přinesly přelomové funkce a stovky nových aktualizací, jež jsou nyní pro naše zákazníky nepostradatelné.

Následujících plánů se v Severní Americe a většině ostatních zemí nedotknou žádné úpravy cen: plány pro studenty/vzdělávání, plán Creative Cloud pro digitální fotografii a plán Acrobat pro jednotlivce. Podrobnosti naleznete v častých otázkách: https://adobe.ly/wwpifaq

Nadále pokračujeme v našem úsilí vyvíjet a poskytovat aplikace a služby světové úrovně, které našim zákazníkům pomohou podávat ten nejlepší výkon a vytvářet výjimečné digitální zážitky. Právě jsme vydali nové aplikace a aktualizace služby Creative Cloud, vylepšili jsme funkce pro práci s PDF, které zjednodušují podepisování a sdílení, a zdokonalili jsme nástroje pro imerzivní a responzivní eLearning. Dále jsme zásadně vylepšili naše produkty pro jednotlivce, týmy a podniky, abychom týmům pomohli vytvářet skvělé produkty a služby. Budeme i nadále pokračovat v inovacích, abyste mohli pracovat produktivněji, efektivněji spolupracovat a vytvářet úžasný obsah.

Naše komunita – a samotná kreativita – představuje nespornou sílu. Pomáhá nám při vývoji nových produktů a aktualizací, které jsou výkonnější, intuitivnější a přístupnější, než bylo kdy představitelné. Těšíme se z toho, jak naše úžasná komunita i nadále využívá produkty společnosti Adobe, aby vnesla digitální zážitky do našeho života.

Comments / Replies (0)

Recommended Articles